Menu
Asiakasportaali


Asiakkuudet ja myynti

 

johanna-niva.jpg

Johanna Niva
Asiakkuusjohtaja, varatoimitusjohtaja
040 760 2280
johanna.niva@lapit.fi

Pasi Hartikainen
Asiakkuuspäälikkö
044 775 6910
pasi.hartikainen@lapit.fi

Kristiina Koivula
Asiakkuuspäällikkö
040 175 8830
kristiina.koivula@lapit.fi

Mari Tervola
Asiakkuuspäällikkö
040 641 2187
mari.tervola@lapit.fi

Kehitys ja ratkaisut

 

Merja Haikka
Kehityspäällikkö
040 661 0502
merja.haikka@lapit.fi

 

Maija Lehtopää
Ratkaisupäällikkö
040 747 5617
maija.lehtopaa@lapit.fi

 

 

Antti Mathlin
Ratkaisupäällikkö
044 775 6909
antti.mathlin@lapit.fi

Laskutus

Paperilaskut

LapIT Oy
PL 53991
00021 Laskutus
 

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003716372685
Operaattori: OpusCapita Group Oy - Itella

 

Osto- ja myyntireskontra

Nina Pökkylä
Hallintokoordinaattori
040 736 0872
nina.pokkyla@lapit.fi


Anna-Stiina Jokinen
Hallintosihteeri
040 643 1587
anna-stiina.jokinen@lapit.fi

 

Palvelut

 

Janne Perälä
Palvelujohtaja, Palvelut
040 530 6235
janne.perala@lapit.fi

 

Tuomo Hietajärvi
Yksikön päällikkö, Toimiva Laite
050 312 2568
tuomo.hietajarvi@lapit.fi

 

Panu Hällfors
Yksikön päällikkö, Toimiva Palvelu
040 577 2876
panu.hallfors@lapit.fi

 

 

Paula Kuivalainen
Yksikön päällikkö, Toimiva Väylä
040 706 8472
paula.kuivalainen@lapit.fi

 

Satu Pyysoja
Yksikön päällikkö, Toimiva Käyttö
044 775 6911
satu.pyysoja@lapit.fi

Hallinto

 

Juhani Jutila
Toimitusjohtaja
040 545 5238
juhani.jutila@lapit.fi

 

Päivi Honkala-Hyvärinen
Hallintopäällikkö
040 848 9598
paivi.honkala-hyvarinen@lapit.fi

 

Risto Hoppula
Turvallisuuspäällikkö
040 580 8038
risto.hoppula@lapit.fi

 

 

Nina Pökkylä
Hallintokoordinaattori
040 736 0872
nina.pokkyla@lapit.fi

 

Anna-Stiina Jokinen
Hallintosihteeri
040 643 1587
anna-stiina.jokinen@lapit.fi

Toimipisteet

Kahdeksasta toimipisteestä palvelemme
kattavasti koko Pohjois-Suomen aluelle.

Rovaniemi
Rantavitikantie 33
96300 Rovaniemi
Kuusamo
Torangintaival 8
93600 Kuusamo
Ivalo
Sairaalantie 3 B 
99800 Ivalo
Taivalkoski
Opintie 3
93400 Taivalkoski
Kemijärvi
Kuumaniemenkatu 2A2
98100 Kemijärvi
Kemijärvi
Kuumaniemenkatu 2A2
98100 Kemijärvi
Pello
Kunnantie 4
95700 Pello
Salla
Postipolku 3
98900 Salla

 

X